TEMMA

2012 yılından bu yana müşterilerimize yüksek kaliteli ön gerilmeli beton demeti (çelik halat) tedarikini gururla gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde yer alan depolarımızdan müşterilerimizin talebi doğrultusunda hızlı teslimat imkânı sunmaktayız.

Ürün yelpazemizde 3/8”, 0,5” ve 0,6” çaplarında yerli ve ithal ön gerilmeli beton demetleri (çelik halatlar) yer almaktadır.

Yüksek hacimli ön gerilmeli beton demeti gereksinimi olan projelerde, projenin yer aldığı bölgedeki en yakın limana doğrudan ithalat/ihracat gerçekleştirmek suretiyle cazip fiyat alternatifleri sunmaktayız.

GLOBAL PERSPEKTİF

Temma, küresel tedarikçi firmaları ile yıllar boyunca pekiştirdiği ticaret ilişkileri sayesinde kazandığı avantajlı koşullarıyla, yurtiçi ve yurtdışı projelerinize liman veya şantiye teslimi hizmet sunarak müşterilerimizin bugününün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

YÖNETİM ODAKLILIĞI

Temma, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer önemli paydaşlarımız için uzun vadeli değerler sunmaya odaklanmış, deneyimli ve istikrarlı bir yönetim ekibine sahip Türk şirketidir.

ÜSTÜN HİZMET

Temma’da müşterilerimize en kaliteli ürünleri, talep ettikleri sürelerde tedarik etmek, süreç devam ederken müşterilerimize bilgi akışını sağlamak ve satış sonrasında müşterimizin kusursuz üretim yapabilmeleri için gerekli bilgi ve belge desteği sunmaktayız.